Top
 

Jūsų verslas vienoje šalyje?

Ar jūs vykdote veiklą vienoje šalyje?

Nurodysime, su kokiais sunkumais galite susidurti ir kaip mes jums galėtume padėti.

Esate vienoje šalyje veikianti įmonė, o finansų ir apskaitos tvarkymas tikriausiai nėra pagrindinė įmonės veikla. Tokiu atveju paprastai susiduriama su personalo samdymo ir veiklos vadybos iššūkiais, nes pasitaiko laikotarpių, kai krinta darbuotojų našumas. Galbūt jūsų darbuotojams nepakanka tam tikrų įgūdžių, kyla pavojus prarasti kompetentingus darbuotojus jiems perėjus dirbti į kitą organizaciją arba išėjus į pensiją ir dėl kitų priežasčių.

 

Perkelti tam tikrų gebėjimų turinčius darbuotojus gali būti sudėtinga ir brangu. Kai trūksta kompetentingų darbuotojų, kyla pavojus, jog bus netinkamai laikomasi vietos reglamentų arba netinkamai pateikiamos finansinės ataskaitos. Užsakomosios finansų ir apskaitos paslaugos glaudžiai susijusios su informacinėmis technologijomis: gali būti, kad dėl sparčiai kintančios šiuolaikinės verslo aplinkos jūsų kompiuterinės sistemos pasenusios.

Pasirinkę „Nordgain“, galėsite būti tikri, kad bendradarbiaujate su organizacija, kurios pagrindinė kompetencija – teikti užsakomąsias finansų ir apskaitos paslaugas įvairių rūšių verslui ir pramonės šakoms. Pagrindiniai aspektai, kuriais vadovaujamės teikdami paslaugas, – veiksmingumas ir apskaitos (angl. cost-to-serve) principai.

 

Mes suteikiame jūsų verslui lankstumo, garantiją dėl rezultatų ir sumažiname veiklos riziką. Dirbdami naudojamės tinkamais IT įrankiais ir nuolat į juos investuojame. Teikdami paslaugas, didžiausią dėmesį visada skiriame klientų patirčiai ir stengiamės jiems visomis jėgomis padėti, todėl galite būti tikri, kad bendradarbiavimas bus naudingas abiem pusėms.