Top
 

Lewben Group

„Lewben Group“ yra tarptautinė įmonė, teikianti konsultacijas finansų, mokesčių, turto, sandorių ir verslo valdymo klausimais bei finansų tvarkymo ir apskaitos paslaugas.

Mūsų bendrovė buvo įkurta 2009 m. kaip „Lewben Family Offices“ – įvairių padalinių turinti išskirtinė įmonė, teikianti finansines, turto, nekilnojamojo turto ir verslo valdymo paslaugas ypač turtingoms šeimoms ir asmenims.

Mūsų tikslas – tapti savo srities lyderiu, vertinamu ir autoritetingu partneriu, teikiančiu verslo, finansų, teisės ir mokesčių srities sprendimus.

Siekiame surasti ilgalaikius sprendimus didelės grynosios vertės turtą valdantiems pavieniams asmenims ir šeimoms bei verslui ir tarptautinėms korporacijoms, kurių veikloje jie dalyvauja. Orientuojamės į klientus, vykdančius veiklą tarptautinėje aplinkoje.

Svarbiausi mūsų verslo principai – kompetencija, atsakingumas, tęstinumas ir pasitikėjimas. Mūsų paslaugos teikiamos visame pasaulyje per bendrai valdomus biurus Vilniuje (Lietuva), Amsterdame (Nyderlandų Karalystė) ir Nikosijoje (Kipras).

Daugiau informacijos www.lewben.com