Top
 

Domitės užsakomųjų finansų ir apskaitos paslaugomis?

Užsakomųjų finansų ir apskaitos paslaugos – Jums nauja sritis? Domitės galimybėmis? Mes galime padėti.

Susigaudyti plačiame pasauliniame užsakomųjų paslaugų vandenyne gali būti sunku. Taigi manome, jog čia būtų pravartu supažindinti jus su aspektais, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį.

Rinkos apžvalga

Pasaulinė finansinės apskaitos paslaugų rinka sudaro apie 460 mlrd. JAV dolerių, o užsakomųjų verslo paslaugų rinka – apie 1 trln. dolerių, iš kurių užsakomosios finansų ir apskaitos paslaugos vertinamos apie 30 mlrd. dolerių. Finansų ir apskaitos rinkos dalyviai yra mažoms ir vidutinėms įmonėms buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios įmonės ir stambioms bendrovėms užsakomąsias verslo paslaugas teikiančios organizacijos. Šioje industrijoje pastebimos tokios tendencijos kaip didesnis dėmesys kūrybinio proceso planavimui, daugiau savaiminio diegimo technologijų sprendimų, išmanus automatizavimas, analizė realiuoju laiku ir ilgalaikiai verslo rezultatai.

Rezultatai

Tiek mažo ir vidutinio verslo, tiek bendrovių sektoriui svarbūs išskirtinės kokybės pasiūlymai: pirmajam svarbu, kad apskaitos paslaugos būtų pritaikytos konkrečiai įmonei ir teikiamos profesionalų, o antrasis pirmenybę teikia verslo našumui, automatizavimui ir išmaniam procesų valdymui. Verslo lankstumas – vienas pagrindinių abiejų segmentų reikalavimų.

Nauda

Naudodamiesi užsakomųjų finansų ir apskaitos paslaugomis jūs:

• galite paversti fiksuotąsias išlaidas kintamosiomis išlaidomis;
• įgyjate galimybę keisti veiklos mastą – plėsti arba mažinti;
• galite tikėtis, kad paslaugų teikėjas pasirūpins infrastruktūros atnaujinimu;
• galite dirbti su partneriu, kuriam užsakomosios verslo paslaugos – pagrindinis darbas, atliekamas derinant kokybę ir našumą.