Top
 

Buhalterinė paslaugos ir apskaita Vilniuje

Kaip profesionali buhalterinė apskaita gali padėti Jūsų verslui?

Vadovaujate verslui ar esate atsakingas/a už įmonės, įstaigos  finansus? Tuomet Jūs tikrai siekiate ne tik augančių pardavimų ir lojalaus klientų bei partnerių rato, bet ir nepriekaištingos pajamų apskaitos.

Juk Jūs ir be mūsų puikiai žinote, kad tiksli finansinė apskaita padeda:

 

  1. išvengti nesusipratimų su klientais bei partneriais;
  2. leidžia efektyviai bendrauti su kontroliuojančiomis institucijomis ir tinkamai vykdyti visas mokestines prievoles;
  3. sudaro sąlygas patogiai sekti savo kompanijos finansinius rodiklius ir laiku pastebėti pokyčius bei priimti reikiamus sprendimus.

5 priežastys, kodėl “Nordgain” profesionali buhalterinė apskaita Vilniuje yra geriausias sprendimas Jūsų verslui:

#1. Profesionalams patikėta buhalterinė apskaita išlaisvins Jūsų laiką ir sutaupys papildomų finansinių kaštų.

 Jums svarbu sukurti ir išlaikyti patikimos ir profesionalios įmonės ar įstaigos reputaciją? Norite visą dėmesį sutelkti į verslo vystymą ir kokybės užtikrinimą, nesukant galvos ir negaištant laiko dėl ataskaitų rengimo ir buhalterijos tvarkymo? Klausimas kaip tai efektyviai padaryti?

 

Juk plečiantis verslui, auga ne tik tiesioginių darbų apimtys, bet ir daugėja finansinių įsipareigojimų. Daugėja tarptautinių partnerių, veiklos kitose šalyse, tad išauga ir krūvis už finansines ataskaitas atsakingiems komandos nariams. Buhalterijos tvarkymas reikalauja vis daugiau finansinių, žmogiškųjų ir techninių resursų – reikia daugiau darbuotojų, konsultacijų, kompiuterinių sistemų atnaujinimo, didesnių investicijų į informacines technologijas.

Jums daugiau nebūtina į tai papildomai investuoti. Patikėkite savo buhalterinę apskaitą “Nordgain” profesionalų komandai.

#2. Standartinė patirtis ir sprendimai gali visiškai netikti Jūsų verslui!

Galbūt jūsų darbuotojams nepakanka finansinės apskaitos įgūdžių, o jei esate subūrę itin kompetentingą komandą, visad lieka darbuotojų kaitos rizika.

Kai trūksta kompetentingų darbuotojų, kyla pavojus, jog bus netinkamai laikomasi vietos reglamentų arba netinkamai pateikiamos finansinės ataskaitos. Jei dirbate tarptautiniu mastu, tikriausiai susiduriate su nenuosekliomis ataskaitomis bei nestandartine kainodara.

 

Ne paslaptis, kad įvairių buhalterinių paslaugų įmonių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose didžiuose Lietuvos miestuose išties nestinga.

Bet juk standartinė patirtis ir sprendimai gali visiškai netikti Jūsų verslui!

Nerimaujate dėl to? O gal visiškai nesinori sugaišti daug laiko ir švaistyti lėšų neefektyvioms ar Jūsų poreikių neatitinkančioms buhalterinėms paslaugoms?

“Nordgain” buhalterinės apskaitos profesionalai, jau turi patirties tarptautinėje rinkoje ir yra pasirengę pateikti Jums unikalius apskaitos sprendimus.

#3. Užsakomųjų finansų ir apskaitos paslaugų partneris, kurio gebėjimai, verslo kultūra, vertybės ir kaina labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Siekiant visapusiškos užsakomųjų finansų ir apskaitos paslaugų teikiamos naudos, visuomet verta rinktis partnerį, kuriuo galite visiškai pasitikėti ir kuris patenkins absoliučiai visus Jūsų verslo poreikius.

 

„Nordgain“ – dinamiška ir inovatyvi finansų ir apskaitos paslaugų teikimo bendrovė, veikianti nuo 2008 metų. Klientų sąraše – gerai žinomos ir stiprios įmonės (dalis jų buvo įrašytos į „Fortune 500“ sąrašą) daugiau nei iš 15 šalių.

 

Esame antros pagal dydį pasaulinės nepriklausomų profesionalių paslaugų įmonių asociacijos Leading Edge Alliance (LEA), veikiančios 106 valstybėse, narė. Mūsų būstinė yra Lietuvoje, turime atstovybę Londone ir veikiame globaliai.

 

Tarptautinę kvalifikaciją įgiję mūsų buhalteriai sukaupė ilgametę darbo su vidutinio dydžio ir tarptautinėmis bendrovėmis patirtį. Aiškiai, kokybiškai ir punktualiai:

Pagrindinės siūlomos buhalterinės apskaitos paslaugos:

teisės aktais numatytos ataskaitos;

apskaitos politikos parengimas ir mokesčių registravimas;

bankiniai pavedimai ir duomenų suderinimas;

mėnesinės ir metinės mokesčių ataskaitos.

metų pabaigos ataskaitos

#4. Idealiai prisitaikysime prie Jūsų įmonės vidaus politikos ir pasiūlysime lengvai įgyvendinamus, inovatyvius sprendimus pagal individualius pageidavimus.

 

Konservatyvioje rinkoje dirbame lanksčiai, operatyviai reaguojame į pasikeitimus, pateikiame kūrybiškas ir dinamiškas išeitis. Todėl visuomet prisitaikysime prie Jūsų įmonės vidaus politikos ir pasiūlysime lengvai įgyvendinamus ir inovatyvius sprendimus pagal individualius pageidavimus. Apskaitos duomenis pristatysime lengvai suprantama forma, tad Jums nereikės gaišti laiko analizuojant sudėtingas formuluotes. Dirbdami naudojamės tinkamiausiais IT įrankiais ir nuolat į juos investuojame.
Suteiksime galimybę spręsti su darbu susijusius klausimus per vieną kontaktinį asmenį, tad išvengsite komunikacijos klaidų ar dvigubo darbo, kartojant tą pačią informaciją keliems specialistams. Mūsų komanda vienija patyrusius savo sričių profesionalus, išmanančius tokias sudėtines pramonės šakas kaip farmacija, informacinės technologijos, telekomunikacijos, užsakomosios paslaugos, mažmeninė prekyba, finansinės paslaugos, laivyba ir aviacija. Siūlome profesionalius sprendimus už palankiausią kainą rinkoje.

 

#5. Veiksmingi sprendimai kurie nuolat taupys Jūsų laiką, nervus ir pinigus.

 

Laiku teikdami ataskaitas, siūlome Jums standartizuotą kainodarą, sudarome vieną paslaugų sutartį ir pateikiame vieną sąskaitą – taip daug patogiau ir naudingiau jums. Pasirinkę „Nordgain“, galėsite būti tikri, kad bendradarbiaujate su organizacija, kurios pagrindinė kompetencija yra teikti pačios aukščiausios kokybės užsakomąsias finansų ir apskaitos paslaugas įvairių rūšių verslui ir pramonės šakoms, už vidutinę rinkos kainą.

 

Visos mūsų teikiamos buhalterinės paslaugos yra ypač kokybiškos ir veiksmingos, todėl išvaduosime jus nuo bet kokių rūpesčių ir galėsite visą laiką skirti tam, ką darote geriausiai – plėtoti savo verslą ir kurti vertę.

 

Taupykite savo laiką, nervus ir pinigus! Užsisakykite buhalterinės apskaitos paslaugas iš „Nordgain“ jau dabar ir būsite garantuoti savo patikimais finansinės apskaitos rezultatais.

 

Patikėję savo įmonės buhalteriją ir apskaitą “Norgain” galėsite jaustis ramiai ne tik savo darbe, bet ir atostogaudami su šeima, buriuodami, bėgdami maratoną, žaisdami golfą, ar tiesiog keliaudami.

Vardas (būtinas)

El.pašto adresas (būtinas)

Tema

Jūsų pranešimasDarbo užmokestis

Finansų valdymas

Fiskalinis agentas

Fondų apskaita