Top
 

Apie mus

Kaip „Nordgain“ - buhalterinių paslaugų įmonė, gali papildyti Jūsų verslo vidinius išteklius?

Vadovaujate įmonei, asociacijai ar viešajai įstaigai, o gal esate atsakingas už kompanijos finansus ir resursų valdymą? Tuomet Jums tikrai svarbus ne tik augantis pelnas ir puiki reputacija, bet ir nepriekaištinga buhalterinė apskaita, tiksli ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkanti darbo užmokesčio sistema ir efektyvi žmogiškųjų, intelektinių ir techninių išteklių vadyba.

Efektyvus verslo valdymas leidžia:

skirti daugiau dėmesio kūrybinio proceso planavimui;

naudotis savaiminio diegimo technologijų ir išmanaus automatizavimo sprendimais;

analizuoti klaidas ir pokyčius realiuoju laiku;

siekti ilgalaikių verslo rezultatų.

Situacijos, kuriose reikia proveržio

  1. Plečiantis verslui, žengiant į tarptautinę rinką tampa vis sunkiau suvaldyti piniginius ir informacijos srautus, spėti aprėpti skirtingus mokestinius reikalavimus. Tikriausiai susiduriate su nenuosekliomis ataskaitomis, nestandartine kainodara ir sudėtinga vidinių išteklių ar kitų šalių partnerių vadyba.
  2. Siekiant likti konkurencingu, dinamišku rinkos dalyviu tenka daugiau investuoti į darbuotojų mokymus, konsultacijas, informacines technologijas, profesionalias skaitmenines programas, įrangą. Neproporcingai didindami krūvį esamai komandai, rizikuojate prarasti patyrusius darbuotojus ar sukelti jų nepasitenkinimą, o naujų specialistų paieška ir atranka reikalauja daug laiko ir jėgų.
  3. Galvoje knibžda galybė naujų verslo idėjų, norite sutelkti dėmesį į paslaugų ir produktų kokybės gerinimą, veiklos efektyvinimą ir plėtrą, tačiau nuo tiesioginių pareigų ir tikslų siekimo atitraukia administraciniai darbai ir jaučiatės įstrigę viename taške? Nepavyksta nustatyti silpnų grandžių ir pasiekti proveržio?

Veiksmingiausias pasirinkimas – šias daug pastangų reikalaujančias funkcijas perleisti profesionaliai buhalterinių paslaugų įmonei.

Buhalterinių įmonių Vilniuje nestinga, tačiau standartinės paslaugos gali neatitikti Jūsų poreikių. Siekdami lanksčių verslo sprendimų ir veiksmingos pagalbos, rinkitės patyrusį užsakomųjų finansų ir buhalterinių paslaugų partnerį, už kurį kalbą jo darbai ir kuriuo visiškai pasitikite!

buhalterine apskaita

„Nordgain“ yra kompleksinių finansų vadybos gebėjimų šaltinis, iš kurio organizacija gali papildyti savo vidinius išteklius.

UAB „Nordgain“ yra į klientus orientuota, inovatyvi bei dinamiška įmonė teikianti finansų valdymo ir buhalterinės apskaitos paslaugas nuo 2008 m. Veikiame ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tarpininkaujame stambioms verslo organizacijoms, kurioms reikalingas vertę kuriantis partneris užsakomųjų finansų ir apskaitos paslaugų srityje. Klientų sąraše – gerai žinomos įmonės daugiau nei iš 15 šalių. „Nordgain“ yra antros pagal dydį pasaulinės nepriklausomų profesionalių paslaugų įmonių asociacijos Leading Edge Alliance (LEA), veikiančios 106 valstybėse, narė ir „Lewben Group“ (www.lewben.com) dalis – tai suteikia galimybes naudotis grupės turima patirtimi, resursais ir infrastruktūra visame pasaulyje.

Svarbiausios „Nordgain“ siūlomos paslaugos:

Nuoseklus finansinės apskaitos ciklas;

Visapusiškas darbo užmokesčio ir personalo administracijos paslaugų paketas;

Platus pagalbinių vadybos priemonių spektras.

Dirbdami su UAB „Nordgain“, sutaupysite ne tik laiko ir jėgų, bet ir išvengsite rizikingų investicijų, gausite aukščiausios kokybės paslaugas vidutinėmis rinkos kainomis ir galėsite būti ramūs dėl duomenų saugumo bei privatumo.

  • „Nordgain“ dirba su IT sistemų ir paslaugų teikėjais profesionalais, kurie užtikrina paslaugų saugumą, prieinamumą ir funkcionalumą. Bendrovėje įdiegta ir vidaus informacinio saugumo politika, siekiant apsaugoti slaptus duomenis.
  • Naudodamiesi užsakomųjų finansų ir apskaitos paslaugomis Jūs turėsite galimybę paversti fiksuotąsias išlaidas kintamosiomis bei keisti veiklos mastą.
  • Galėsite spręsti kasdienius su darbu susijusius klausimus su vienu kontaktiniu asmeniu. Pateiksime bendrą sprendimą visoms Jūsų veiklos sritims. Rūpinamės partnerių vadyba, laiku teikiame ataskaitas, siūlome standartizuotą kainodarą, sudarome vieną paslaugų sutartį ir pateikiame vieną sąskaitą
  • Veiklos optimizaciją užtikrins efektyvus procesų valdymas, talentų išsaugojimas, kokybės vadyba ir efektyvumo vertinimas.
  • „Nordgain“ ekspertai palengvins Jūsų administravimo ir apskaitos darbų naštą ir vadovausis visais galiojančiais reglamentais ir naujausiais duomenimis.

Dirbdami su savo srities ekspertais netruksite pajusti apčiuopiamą naudą. Dinamiškoje ir sudėtingoje tarptautinėje rinkoje patirtį sukaupę „Nordgain“ specialistai siūlo pažangius, individualiai pritaikytus sprendimus, kompleksišką požiūrį, lanksčias bendradarbiavimo ir veiklos pokyčių galimybes, užtikrina veiklos našumą ir skaidrumą.

Nuo sistemų įgyvendinimo, rizikos valdymo iki finansinių konsultacijų ir mokymų – „Nordgain“ siūlo pasinaudoti savo ištekliais, bendradarbiavimo patirtimi ir plačiu partnerių tinklu.

Taupykite savo laiką, nervus ir lėšas! Susisiekite su mumis jau dabar ir rasime geriausio sprendimo Jūsų verslui!